Doprava zdarma již od 2 000 Kč

Zimní bundy a kabáty

Největší výhoda těchto modelů je bezpochyby to, že nádherně padnou jak postavě s bříškem tak bez něj !

 

Cena

29903800
129903800
s65hwf8d
Akce
2 990 Kč
4 000 Kč (–25 %)
1 - 2 týdny
KIKI/XL
a
Akce
3 500 Kč
4 500 Kč (–22 %)
1 - 2 týdny
7043/XL
b
Akce
3 500 Kč
4 500 Kč (–22 %)
1 - 2 týdny
TORA/XL
a
Akce
3 500 Kč
4 500 Kč (–22 %)
1 - 2 týdny
ARETA/XL
a
Akce
3 500 Kč
4 500 Kč (–22 %)
1 - 2 týdny
7044/XL
b
Akce
3 600 Kč
4 500 Kč (–20 %)
1 - 2 týdny
7046/XL
c
Akce
3 800 Kč
4 700 Kč (–19 %)
1 - 2 týdny
TONIA/XL
7 položek celkem

Těhotenské bundy – styl a nadčasová elegance


Těhotenství je doba, kdy by žena měla věnovat zvláštní péči o své zdraví, a to nejen správně jíst, ale také pečovat o svůj fyzický stav, který by se neměl vzdát ani v chladných dnech. Proto nastávající matka potřebuje správné svrchní oblečení. Těhotné ženy by se měly vyvarovat intenzivního cvičení ve prospěch pravidelných procházek, i když je venku chladno a ponuro. Za tímto účelem budou nutné mateřské bundy, které chrání nejen před chladem, deštěm nebo větrem, ale také zabraňují nachlazení a zaručují maximální pohodlí při nošení.


Tloušťka pláště je také nesmírně důležitá. V zimě a pozdním podzimu by měl poskytovat teplo a ochranu před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Naproti tomu model na jaře nemůže být příliš silný, aby nedošlo k přehřátí. Mateřská bunda by proto měla být přizpůsobena převažující sezóně.


Při hledání správného modelu pro vás byste měli věnovat zvláštní pozornost kvalitě jeho zpracování, je důležité, aby byl šitý z propustných tkanin s vysokým stupněm pružnosti. V reakci na speciální potřeby našich zákazníků jsme vytvořili širokou škálu bund pro těhotné ženy. Náš internetový obchod Elpasa nabízí pouze osvědčené produkty, vyrobené z bezpečných materiálů, a proto se těší velké důvěře mnoha zákazníků.


Co charakterizuje dobrou mateřskou zimní bundu


Dámy, které hledají správný model mateřské bundy pro mrazivé dny, by měly věnovat zvláštní pozornost několika otázkám. Především musí být vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které zaručují jeho trvanlivost a odolnost vůči negativním povětrnostním podmínkám. Kromě toho by tkaniny měly být odolné proti oděru, roztržení a změně barvy. Pokud se však objeví nečistoty, je důležité, aby mohly být odstraněny snadno a rychle.


Dobrá mateřská zimní bunda nejen chrání před celkovým chlazením těla, ale také poskytuje maximální pohodlí při nošení, a to i po dlouhou dobu. Je důležité, aby se tento typ svrchního oděvu snadno odstranil a oblékl, zejména v posledních měsících těhotenství. Spojovací prvky pro věci nebo zipy jsou v tom užitečné.


Unikátní těhotenské bundy za atraktivní cenu


Kdo řekl, že dámy, které očekávají dítě, nemohou vypadat elegantně? Zde najdete bundy v módních vzorech a barvách šité z prvotřídních tkanin. To, co odlišuje bundy dostupné v naší nabídce, je kombinace moderního designu, elegance a nadčasové elegance.


Různé modely čekají na Elpasa, které jsou kombinací vysoce kvalitních materiálů a pevného šití se stylovým vzhledem. Dámy, které hledají originální stylingová řešení, doporučujeme vám, abyste se seznámili s širokou škálou těhotenských bund. Při rozhodování o vybraném modelu bundy z naší nabídky si zákazníci mohou být jisti, že cena odpovídá její vysoké kvalitě a originálnímu designu.


Dámská zimní těhotenská bunda od Elpas – proč stojí za to?


Výběr bundy pro chladné dny již nemusí být nepřekonatelnou výzvou. Nabídka společnosti Elpas zahrnuje širokou škálu modelů v různých velikostech a délkách. Díky tomu si každá z budoucích maminek snadno vybere správnou bundu podle svých individuálních potřeb. To vyžaduje zejména dámská zimní těhotenská bunda, která nesmí být příliš těsná, ale musí poskytovat dostatečnou volnost a zároveň pohodlně chránit břicho před chladem a předcházet nachlazení močového měchýře.


Mezi modely dostupnými v nabídce našeho internetového obchodu jsou jak bundy, tak kabáty ve velikostech, které vám umožní nosit je nejen pro jedno těhotenství, ale i po narození dítěte. Sportovní stylové modely budou fungovat zejména zde, jako je mimo jiné zimní mateřská bunda Areta s prodlouženými zády. Vypadá nejen módní a mimořádné, ale také účinně chrání před chladem.


Na druhou stranu, bundy Erica, Dalia, Opal, Eliza, Agat, Nina a mnoho dalších modelů dosahujících do poloviny stehen jsou také ideální, když je za oknem hořký mráz. Tyto typy bund se vyznačují jednoduchostí a elegancí. Ideální pro nošení na svetru a kalhotách, stejně jako šaty v jakékoliv estetice. Stejně tak modely Dominic s asymetrickou přední částí se vyznačují mimořádným designem a všestranností. Mohou být nošeny s téměř jakýmkoliv oblečením.


To, co odlišuje zimní těhotenské bundy dostupné v naší nabídce, je jejich univerzálnost. Mohou být snadno přizpůsobeny mnoha stylům oblečení. Dámy, které se zajímají, proč stojí za to vybrat bundy z Elpasu, by si měly pamatovat, že se vyznačují originálním stylem stojícím v přímé opozici k jednotným modelům dostupným v obchodních řetězcích.


Těhotenské zimní bundy – nejen na jednu sezónu


Pečlivě vybraná bunda pro ženy, které očekávají potomky, může být použita po mnoho sezón. Precizně střižené střihy, pevné švy, precizní zpracování, smysl pro detail nebo vysoce kvalitní látky jsou jen některé z vlastností, které charakterizují těhotenské bundy, které jsou u nás k dispozici. Při rozhodování o kvalitním mateřském svrchním oblečení se nemusíte omezovat na jeho nošení během jednoho těhotenství. Můžete ji také nosit během dalších. Modely bund dostupné v nabídce našeho obchodu byly navrženy tak, aby je bylo možné nosit i po narození dítěte v příštích několika letech.


Těhotenské jarní bundy – lehkost ve vánku


Dlouho očekávaný konec zimy je spojen se změnou oblečení na lehčí. Pro tuto dobu dámy očekávající dítě potřebují vhodnou bundu. Zimní modely jsou příliš silné a mohou způsobit přehřátí těla, což vyvolává komplikace zejména u žen v posledních měsících těhotenství. Proto musí být svrchní oděvy pro tuto roční dobu pečlivě přizpůsobeny. V nabídce našeho obchodu nemohly chybět jarní bundy šité z ultralehkých látek v módních barvách.


Pro ženy, které hledají úderné stylizace, doporučujeme jarní těhotenské bundy v sytě černé ramonesque barvě. Marcelinova modelka šitá z materiálu připomínajícího hadí šupiny, které se časem opotřebovávají, vypadá velmi atraktivně. Dámy, které hledají eleganci a rafinovanou stylizaci, si mohou vybrat kabát. Doporučujeme zejména model Elodie v pudrově růžové a Agnes v hořčičném odstínu. Jsou vyrobeny z jemných a příjemných materiálů na dotek a vypadají velmi elegantně.


Kabáty na jaře se ukáží jako ideální alternativa k tenkým bundám. Kromě toho, jak ramonesque, tak kabát mohou být použity jako oblečení nejen pro jarní dny, ale i pro začátek podzimu. Doporučujeme vám pravidelně navštěvovat naše webové stránky, abyste odpovídali modelu, který splňuje individuální očekávání jak z hlediska použitelnosti, tak vizuálu.