Doprava zdarma již od 2 000 Kč

PASSION

Náramek z minerálů PASSION je vyrobený z růženínu, bílého nefritu a šedého jaspisu. Je doplněný přívěskem stromu života a korálky z nerezové oceli. Pomůže vám očistit mysl od negativních myšlenek.

 

550 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: SN-BR22-08-04
Akce 1+1 zdarma

Pro větší radost z nákupu u nás jsme připravili do vyprodání limitované edice bund NORWEAR tuto akci. Ke každé bundě NORWEAR si vyberte kvalitní minerální náramek jako dárek. Který to bude je jen na vás... Užijte si nákup, který má plnit Vaše přání.

PASSION
PASSION
1 + 1

Detailní popis produktu

Výhody produktu:

  • Jedinečný design 
  • Český výrobek - náramek vyrobený ručně v České republice
  • Kameny pocházejí od spolehlivých dodavatelů z různých koutů světa, přináší energii a sílu

Pro výrobu náramků jsou použity elastomery prémiové kvality značky Beadalon, která pochází z USA. Jedná se o nejkvalitnější elastomery na trhu.

VÝZNAM KAMENŮ:
RŮŽENÍN – je kamenem lásky, něžnosti a krásy. Posiluje jak lásku k sobě samému, tak k našim blízkým, ať už se jedná o přátelé či rodinu. Vnáší do života pozitivní energii a chrání nás před stresem. Růženín může vlivem slunečního záření blednout a ztrácet tak svoji narůžovělou barvu.
BÍLÝ NEFRIT – řadí se mezi ochranné kameny, napomáhá nastolit stabilitu a harmonii. Pomůže nám očistit mysl od negativních myšlenek.
JASPIS – je to kámen, který nám přináší klid a oporu při náročných situacích. Pohlcuje negativní energii kolem nás a dodává nám odvahu.

KOMPONENTY:
Přívěsek Strom života – je symbolem stvoření a počátku nového života. Dodává energii, sílu a posiluje našeho ducha.

 Univerzální velikost náramku 17-18 cm.

Náramek je dodáván v dárkové krabičce zdarma.

Doplňkové parametry

Kategorie: Minerální náramky
Hmotnost: 0.3 kg