Doprava zdarma již od 2 000 Kč

TABULKA VELIKOSTÍ

mceclip0

                Dámská móda - tabulka velikostí

Naše tipy

.... ať vše perfektně padne

Pravděpodobně neexistuje ženštější oblečení než šaty. Také pokud jde o těhotné ženy, tento prvek oblečení je nejčastěji vybírán, a to jak na denní bázi, tak na dovolené. Co by mělo odlišovat dokonalé mateřské společenské šaty? Stojí za to začít tím, že v naší nabídce je k dispozici mnoho jeho stylů – od krátkých, přes mini, až po max modely, tedy dlouhé až ke kotníkům. Styly pro těhotné dámy mají často pod poprsím řez, díky čemuž se vyznačují dodatečným prostorem pro břicho. Takový řez způsobuje, že se budoucí matka cítí v pohodě, protože šaty se neutahují a neomezují pohyb a zároveň vypadají velmi působivě.

Jistě, aby byly pohodlné, formální mateřské šaty by měly být šité z materiálů šetrných k pokožce. Pro léto budou modely vyrobené z lehkých tkanin fungovat obzvláště dobře, poskytují dobrou prodyšnost, ale také nejsou průhledné. Mnoho žen ocení šaty z viskózy nebo vzdušného šifonu. Doporučují se také modely z bavlněných tkanin, například s přídavkem elastanu, který zajišťuje odpovídající roztažení.

Správně zvolené těhotenské společenské šaty krásně zdůrazňují tvary ženy, zároveň postavu zeštíhlují a pomáhají zakrýt její nedokonalosti. Při výběru šatů stojí také za to věnovat pozornost jeho barvám. Budoucí matky se studeným odstínem pleti budou vypadat nejlépe v chladných barvách, jako je námořnická modrá, růžová, láhev zelená nebo fialová. Dámy s teplou kůží by se měly rozhodnout pro oblečení uchovávané v teplých barvách. Pro ně budou nejvhodnější formální mateřské šaty v odstínech béžové, hnědé, oranžové nebo žluté.

Ne bez významu je také postava - ženy s velkými prsy vypadají dobře s výstřihem v a. S menšími prsy jsou označeny volánky, volánky, záhyby a lodní výstřih.

Pokud chcete skrýt těhotenské břicho, nejvhodnějším řezem bude písmeno A, rozšířené. Takové šaty můžete nosit bez strachu i po narození dítěte.

S disproporcemi ve stavebnictví nedoporučujeme šaty s řezem tužkou. Pokud je podle naší tabulky poprsí z velikosti S a kyčle L, není to řez pro vás. S proporcionální postavou bude takový řez krásně zdůrazňovat postavu a rostoucí břicho.

V současné době jsou nejoblíbenější šaty zakončené gumičkou, neomezují pohyb, krásně se vlní ve větru, jsou vzdušné a velmi pohodlné. Milují je dámy s různými postavami, jsou velmi všestranné, přicházejí v různých délkách. Velkou výhodou je skutečnost, že je lze nosit i po narození dítěte.