Doprava zdarma již od 2 000 Kč

Náš příběh

Jsme obchod nabízející originální dámské modely přímo od návrhářky. Před 17it lety jsme začaly s těhotenskou módou. Zcela přirozeně přišla po letech myšlenka začít šít modely pro netěhotné....
 
... Rok 2023 !!! Nová kolekce dámské módy, vytvořena s opravdovou vášní a velkým nasazením s chutí pro originalitu, ženskost s šarm.
Nabídka je určena současným ženám – dravým, silným, oceňujícím jedinečné styly oblečení z vysoce kvalitních látek a úpletů. ELPASA styl nemá vyhrazený věk, váhu ani cokoliv jiného. Je určen pro všechny ženy s fantazií a odvahou, které si rády hrají s módou. Které rády září v davu a každý den tvoří svůj vlastní příběh....

Ke kvalitě přistupujeme bez kompromisů, kolekce jsou šité výhradně v naší šicí dílně, což zaručuje vysokou kvalitu zpracování. Pozornost věnovaná detailům od okamžiku vytvoření designu až po okamžik zabalení ušitého modelu vás přiměje ocenit a zamilovat si naše oblečení.

Vyrábíme krátké série, které prodáváme i ve variantě Předobjednávka, díky čemuž eliminujeme nadprodukci a nemusíte se bát, že potkáte někoho ve stejném outfitu:)
Neváhejte se na nás s čímkoliv obrátit a sdílet své zkušenosti i fotky, ať se stanete součástí i našeho příběhu.
 
Přejeme vám příjemný nákup a těšíme se na vás,
"Ela" (návrhářka) Ela_podpis   "Ola" (majitelka webu) podpis