Doprava zdarma již od 2 000 Kč

Náš příběh

Jsme obchod původně zaměřený na prodej těhotenského oblečení, se kterým máme zkušenosti již 16 let. Je to přesně doba, kdy jsem i já byla těhotná a očekávala příchod dcerky Kristýnky na svět. Sama jsem zažila, jak těžké je najít v ČR kvalitní slušivé těhotenské oblečení, které pomůže si toto krásné i náročné období užít v pohodlí a cítit se stále sexy. Zjistila jsem, že těhotenské oblečení nemusí být "beztvarý ohoz", ve kterém nějak přežijeme, ale naopak krásné oblečení, které si užijeme a nevyřadíme z šatníku ani dlouho po porodu. Zcela přirozeně přišla po letech myšlenka začít šít modely i pro netěhotné....
 
... Rok 2023 !!! Nová kolekce dámské módy, vytvořena s opravdovou vášní a velkým nasazením, podpořenou mnohaletými zkušenostmi na trhu s oblečením.

Nabídka je určena současným ženám – dravým, silným, oceňujícím jedinečné styly oblečení z vysoce kvalitních látek a úpletů. Věřím, že tento styl nemá vyhrazený věk ani váhu. Je určen pro ženy s fantazií a odvahou, které si rády hrají s módou, trendy a vždy září v davu.

Ke kvalitě přistupuji bez kompromisů, kolekce jsou šité výhradně v naší šicí dílně, což zaručuje vysokou kvalitu zpracování. Pozornost věnovaná detailům od okamžiku vytvoření designu až po okamžik zabalení ušitého, hotového výrobku vás přiměje ocenit a zamilovat si naše oblečení.

Vyrábíme krátké série, které prodáváme ve variantě Předobjednávka, díky čemuž eliminujeme nadprodukci a nemusíte se bát, že potkáte někoho ve stejném outfitu:)
Neváhejte se na nás s čímkoliv obrátit a sdílet své zkušenosti i případné fotky, ať se stanete součástí našeho příběhu i vy.
 
Přejeme vám příjemný nákup a těšíme se na vás,
"Ela" (návrhářka) Ela_podpis   "Ola" (majitelka webu) podpis