Doprava zdarma již od 2 000 Kč

Novinky

Jedinečné těhotenské bundy za atraktivní cenu
Jedinečné těhotenské bundy za atraktivní cenu

Kdo říká, že dámy, které čekají miminko, nemohou vypadat elegantně? Najdete zde bundy v módních vzorech a barvách z prvotřídních látek. To, co odlišuje bundy dostupné v naší nabídce, je kombinace moderního designu, elegance a nadčasové elegance.


V Elpasa najdete různé modely, které kombinují vysoce kvalitní materiály a pevné šití se stylovým vzhledem. Dámám, které hledají originální stylingová řešení, doporučujeme seznámit se se širokou nabídkou těhotenských bund. Výběrem modelu bundy z naší nabídky si zákazníci mohou být jisti, že cena je adekvátní její vysoké kvalitě a originálnímu designu.

Číst článek
Co dělá dobrou těhotenskou zimní bundu
Co dělá dobrou těhotenskou zimní bundu

Dámy, které hledají ten správný model těhotenské bundy pro mrazivé dny, by měly věnovat zvláštní pozornost několika otázkám. V první řadě musí být vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které zaručují jeho trvanlivost a odolnost vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám. Kromě toho by tkaniny měly být odolné proti oděru, roztržení a změně barvy. Na druhou stranu, pokud se objeví nečistoty, je důležité, aby je bylo možné snadno a rychle odstranit.

Dobrá těhotenská zimní bunda nejen chrání před běžným chladem, ale také poskytuje maximální pohodlí při jejím nošení, a to i po dlouhou dobu. Je důležité, aby se tento typ svrchního oblečení snadno svlékal a oblékal, zejména v posledních měsících těhotenství. Ukázalo se, že v tom pomáhají zapínání věcí nebo zipy.

Číst článek
Těhotenské bundy – styl a nadčasová elegance
Těhotenské bundy – styl a nadčasová elegance

Těhotenství je obdobím, kdy by žena měla věnovat zvláštní péči svému zdraví, a to nejen správným stravováním, ale také péčí o svou fyzickou kondici, které by se neměla vzdávat ani v mrazivých dnech. To je důvod, proč nastávající maminka potřebuje správné svrchní oblečení. Těhotné ženy by se měly vyhýbat namáhavému cvičení ve prospěch pravidelných procházek, a to i v případě, že je venku chladno a pošmourno. K tomuto účelu budou těhotenské bundy nepostradatelné, protože nejen chrání před chladem, deštěm nebo větrem, ale také zabraňují nachlazení a zaručují maximální pohodlí při nošení.


Tloušťka pláště je také nesmírně důležitá. V zimě a pozdním podzimu by měl poskytovat teplo a ochranu před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Na druhou stranu model na jaře nesmí být příliš tlustý, aby se nepřehříval. Těhotenská bunda by proto měla být přizpůsobena převládajícímu ročnímu období.


Při hledání toho správného modelu pro vás byste měli věnovat zvláštní pozornost kvalitě jeho zpracování, je důležité, aby byl vyroben z tkanin, které jsou prodyšné a vyznačují se vysokým stupněm pružnosti. V reakci na speciální potřeby našich zákazníků jsme vytvořili širokou škálu bund pro těhotné ženy. Náš internetový obchod Elpasa nabízí pouze osvědčené produkty vyrobené z bezpečných materiálů, a proto se těší velké důvěře mnoha zákazníků.

Číst článek
3 položek celkem